Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość, która zachwyca przedewszystkim lokalizacją , natomiast aby się o tym przekonać trzeba przyjechać na to osiedle osobiście ( a mówię o tym z własnego doświadczenia). Nowoczesne zamknięte osiedle Stara Cegielnia powstało w 2018 roku, a my mamy przyjemność oprowadzić Państwa po mieszkaniu na sprzedaż wykończonym w wysokim standardzie.
Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61m2 z dużym balkonem, na I piętrze. Mieszkanie to dwie niezależne sypialnie, duży salon z przestronnym aneksem kuchennym, łazienka z wc ,( prysznic typu walk-in ), przedpokój. Szafy w sypialni oraz przedpokoju zabudowane na wymiar. Kuchnia również w zabudowie. Mieszkanie ustawne, bardzo słoneczne , okna północ/ południe.
Panele w całym mieszkaniu jednolite co nadaje estetyczny i elegancki wygląd. Ogrzewanie podłogowe własne z pieca gazowego dwufunkcyjnego, możliwość ustawienia temperatiry indywidualnie w każdej sypialni, czynsz do wspólnoty ok 450 zł mc. Mieszkanie przestronne z urokliwym widokiem.
*Istnieje możliwość zakupienia miejsca w garażu podziemnym w cenie 50 tysiecy
Na terenie osiedla nie ma problemu z parkingiem dla osób przyjeżdżających w odwiedziny .
W budynku mamy rowerownię oraz wózkownię.
Otoczenie:
osiedle przyjazne dla rodzin z dziećmi, monitorowane. W niedalekim sąsiedztwie żłobek, przedszkole , szkoła.
Dookoła tereny zielone, rekreacyjne ,staw, pole do gry w siatkówkę , miejsce do odpoczynku a nawet jeżeli ktoś będzie chciał wystarczy przejść kilka minutek i można zrobić ognisko ( zgodnie z prawem , po wcześniejszej rezerwacji miejsca).
Do centrum Gliwic (4km) kilka minut samochodem
Doskonała komunikacja z miastami ościennymi : Katowice, Zabrze, Knurów, Rybnik
Niewątpliwym atutem jest fakt ,że nie musimy czekać na opuszczenie mieszkania przez obecnych właścicieli po jego zakupie. Po akcie notarialnym mieszkanie już na Ciebie czeka!!!
Oferta na wyyłaczność w Naszym Biurze!!!
Zapraszamy Pamiętaj zdjęcie nie oddaje uroku miejsca !!!
Gwarantujemy jakość usług zgodną ze standardami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje pośrednik w obrocie nieruchomościami Krystian Bugdol



